KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14232044
nr 1423 2044
Per Landström
(1910-1999), Sverige
Signerad, daterad 1981, "Fiskartorpet", 29x42, yttermått inklusive ram: 37x50, akvarell
Per Landström, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:17:54
4/10 19:12:16
Per Landström
Läs mer om Per Landström